top of page

Eesti ANK

Rahvusvaheliste suhete juht

Jaanuar 2018 - ...

 

Erasmus+ strateegilise koostöö ja Euroopa Vabatahtliku Teenistuse projektide kirjutamine, suhtlus välispartnerite, noortekeskuste, vabatahtlikega, projekti tegevuste koordineerimine, levitamine, aruandlus. Rahvusvaheliste enesetäiendamisvõimaluste loomine ja vahendamine noortele ja noorsootöötajatele. Panustamine eksperdina Euroopa Komisjoni noorsootöö ekspertgrupis "Youth Work for Young Migrants and Refugees."

 

Büroojuht ja rahvusvaheliste suhete juht

Jaanuar 2016- detsember 2017 

 

Tegevjuhi assisteerimine ja büroo jooksvate ülesannete täitmine, sh. Eesti ANK sünnipäeva aasta tegevused, Eesti ANK ränd-fotonäitused, "Huviringid noortelt noortele" stipendiumikonkurss, Eesti ANK juhatuse ja üldkogu koosolekud, liikmelisuse küsimused, infovahetus.

 

Erasmus+ strateegilise koostöö ja Euroopa Vabatahtliku Teenistuse projektide kirjutamine, suhtlus välispartnerite, noortekeskuste, vabatahtlikega, projekti tegevuste koordineerimine, levitamine, aruandlus.

 

 

Erasmus+ Euroopa Vabatahtliku Teenistuse koordineerimine

 

EVT projekt "Catch The Spark"

2017-1-EE01-KA105-034713

01.06.2017-31.12.2018

 

Projekti "Catch The Spark" raames viibivad välisvabatahtlikud seitsmest erinevast riigist Rakvere, Keila, Saue, Saku, Sõmeru, Haljala ja Koeru noortekskustes, et võtta aktiivne roll ja innustada ümberkaudseid positiivsetele tegudele. 

 

EVT projekt "People Power Quality"

2016-1-EE01-KA105-017071

01.06.2016- 30.11.2017

 

Projekti „People Power Quality“ raames võtsid pikaajaliseks vabatahtlikuks teenistuseks välisvabatahtlikud vastu Paide (2), Rakvere ja Haljala noortekeskused. Projekti eesmärk on arendada võtmepädevusi, aktiveerida vabatahtlike, kohalike noorte ja noorsootöötajate potentsiaali ning tõsta noorte osaluse ning koostöö kvaliteeti kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelise noorsootöö tasandil.

 

EVT projekt "Create Your World"

2015-3-EE01-KA105-016956

01.01.2016- 31.03.2017 

 

Projekti “Create Your World” raames viibisid välisvabatahtlikud Paide, Vastseliina, Keila, Saku, Kiisa ja Saue noortekeskustes. Projekti peamiseks eesmärgiks on rahvusvahelise noorsootöö arendamine Eesti noortekeskustes ning sallivuse suurenemine kohalikes kogukondades.

 

Erasmus+ strateegilise koostöö projektide koordineerimine

 

"RISE for common systems for documentation of youth work and non formal learning"

1.01.2015- 31.12.2016

 

Koostöös partneritega Rootsist, Iirimaalt ja Rumeeniast loodi ühtne üle-euroopaline noorsootöö dokumenteerimise süsteem The Logbook, mis aitab  noorsootöös toimuvaid tegevusi ja  protsesse dokumenteerida, noorsootööd analüüsida ning nähtavamaks muuta. 

 

"Boost your possibilities - Youth Centres for youth mobility and intercultural learning"

1.02.2015 - 31.01.2017 

 

Projekti  eesmärgiks oli tõsta noortekeskuste valmisolekut rahvusvaheliseks koostööks, koguda häid praktikaid ja tõendusmaterjali rahvusvahelise noorsootöö mõju kohta nii noorele kui laiemale ühiskonnale. Projekti raames toimusid partnerriikides- Eestis, Soomes ja Sloveenias- rahvusvahelised töövarjuvisiidid, valmis üle-euroopaline uurimus rahvusvahelise noorsootöö mõju kohta noortele ning online-enesecoachimise tööriist "Minu Tee", mis aitab noortel teha esimesed sammud rahvusvahelise noorsootöö teel. 

 

“Community Guarantee”

01.07.2017-  31.01.2019 

 

Eesti, Islandi, Portugali ja Itaalia partnerite kooostöös analüüsitakse NEET-noorte töö kogemusele tuginedes ühiselt NEET-noortele pakutavaid teenuseid. Projekti väljundina luuakse noorsootöötajate pädevuse vajadusi arvestades ja võrgustikutööd suunates NEET-noorele pakutava tugiteenuse profiil- kirjalik juhendmaterjal, mis võimaldab kõikjal edaspidi kujundada kvaliteetseid tugiteenuseid NEET-noortele. Eesti ANK on projekti juhtpartner.

 

“Social inclusion in youth centres”

01.10.2017- 30.09.2019

 

Koostöös partneritega Sloveeniast ja Lätist valmib projekti lõpuks kogumik strateegiliste juhtnööridega, et rakendada noortekeskustes töösse sotsiaalse kaasatuse alaseid programme ning lahendada sotsiaalse tõjutuse alaseid väljakutseid.

 

 

Projektijuht

Aprill 2015- detsember 2015

 

HTM "Avatud noorsootöö arendamine noortekeskustes" 

Veebruar 2015- detsember 2015

 

Projekti eesmärgiks oli noortekeskuste teenuste mõjususe suurendamine piirkonna noorte arengu toetamiseks läbi avatud noorsootöö meetodi arendamise noortekeskustes, noorsootöötajate koolitamise ja motiveerimise. 15 maakonnas toimusid avatud noorsootöö laborid ning noorsootöötajate kovisioonid. Toimusid kohtumised 15 omavalitsuses, et KOV-e teavitada noortekeskuste laiapõhjalisest mõjust, parandati nende ja noortekeskuste vahelist koostööd. Valmis avatud noorsootöö vajalikkust tutvustav plakat ning töövihik, mis on abiks töö korraldamisel avatud ruumis.

 

Eelnev töökogemus

2014- 2015 Omanäoline EraHuvikool (Tartu)

Kunsti- ja meisterdamisringi juhendaja

Peamised ülesanded: lasteaia- ja koolilaste kunsti- ja meisterdamisringide ettevalmistus ja läbi viimine, näidistööde valmistamine, noortealgatuste toetamine.

 

2014 Tartu Kutsehariduskeskus

Õpilaskodude huvitegevuse koordinaator

Peamised ülesanded: vaba aja tegevuste ja sündmuste planeerimine ning läbi viimine õpilaskodudes, noorte kaasamine, koostöö tugispetsialistidega.

 

2013- 2014 KEAN- Cell of Alternative Youth Activities (Ateena, Kreeka)

Euroopa Vabatahtlik Teenistus

Peamised ülesanded: osalemine keskkonnahariduslikes tegevustes, Euroopa mobiilsusvõimaluste tutvustamine, suhtlus kohalike ja rahvusvaheliste vabatahtlike ning projektipartneritega.

 

2011- 2013 MTÜ Võru Noortekeskus 

Noorsootöötaja

Peamised ülesanded: arendavate vaba aja tegevuste ja sündmuste planeerimine, korraldamine, läbi viimine, loovtegevuste juhendamine, projekti- ja võrgustikutöö.

bottom of page